Şimdi Düğününüzü Planlamaya Başlama Zamanı

Elbette hayallerinizdeki düğünü, sonsuza dek hatırlayacağınız güzel anılarla istiyorsunuz ve burada
Calista Luxury Resort'ta Kaden Düğünleri ile kusursuz gününüzü yaratabiliriz.

Profesyonellerden oluşan ekibimiz ihtiyacınız olan her şeyi ayarlayacaktır.
Bekarlığa veda partileri düzenliyoruz, seçtiğiniz dekorasyonlar, servis altlıkları, menüler, içecekler ve eğlenceler ile kişisel düğün töreninizi yaratıyoruz.

Sadece bize hayallerinizi anlatın - resmi düğün planlamacımız olan ortağımız Kaden Weddings ile Calista Luxury Resort'ta bunların gerçekleşmesini izleyin.
Ultra Her Şey Dahil hizmetimiz, tamamen kendinize konsantre olmanızı sağlayan stressiz bir düğün planlamasını garanti eder!

1. Kişisel Düğün Planlayıcınız

İngilizce konuşan bir kişisel düğün planlayıcısı, sınırsız iletişim, profesyonel tavsiye ve özenle tamamen mutlu olmanızı sağlayacaktır.

2. Sembolik Tören Veya
Resmi Nikâh

Mekan ayrıca resmi nikah için de uygundur, böylece bir nikah memuru doğrudan otele gelir ve uluslararası bir evlilik cüzdanına sahip olursunuz. Uluslararası evlilik cüzdanı ile ilgili tüm yasal gereklilikler burada sizin için düzenlenecektir (ek seyahate gerek yoktur ve Türkiye'deki bürokrasi ile değerli zaman kaybetmenize gerek yoktur). Düğününüzün teması, tasarımı, renk paleti, ister geleneksel ister modern tasarımlar hayal edin, her şeyi sizinle birlikte gözden geçirip hayallerinizdeki düğünü sağlayacağız.

3. Hayallerinizin Dekoru

Düğününüzün teması, tasarımı, renk paleti, ister geleneksel tasarımlar ister modern tasarımlar, her şeyi sizinle birlikte gözden geçirip hayallerinizdeki düğünü sağlayacağız.

4. Lüks Gastronomi

Lezzetli kanepeler ve kokteyller, lüks bir alakart akşam yemeği menüsü, sınırsız alkolsüz ve alkollü içecekler, düğün pastası olarak çok katmanlı “sanat eseri”. Calista, kaliteli mutfağı ile tanınır ve düğününüz için unutulmaz bir lezzet şöleni yaşayacaksınız! İsteğinize göre özel beslenme gereksinimleri - vejeteryan, vegan, glütensiz – sunulabilir.

5. Eğlence

İster canlı bir müzik grubu, ister canlı klasik müzik veya bir DJ partisi olsun, seçtiğiniz eğlenceyi, sizlere sunabiliriz.

6. Otel İçinde Birden Fazla Mekan

Otel arazisi içinde mekan seçimi - Düğün töreninizi ışıltılı Akdeniz ile çevrili iskelede, tropikal bahçede akşam yemeği veya zarif balo salonunda bir kraliyet düğünü resepsiyonu gün batımından sonra sahil barında serin bir esinti eşliğinde parti…

7. Düğün + Tatil

Grup konaklaması için özel oda fiyatları sunuyoruz, özel havaalanı transferleri ayarlıyoruz, lobiye varışta şampanya resepsiyonu yapıyoruz! Sizin ve misafirleriniz için kişisel seyahat uzmanımız size en iyi seyahat seçenekleri konusunda tavsiyelerde bulunacaktır.

8. Gelinin İhtiyacı Olan Her Şey

Gelinin nedime için gelin buketi ve çiçekleri planlamasına, kuaför ve makyaj sanatçısının süitinize gelmesine yardımcı olabiliriz. Spa ve güzellik salonumuzun rahatlamanıza ve güne hazırlanmanıza yardımcı olabileceğini unutmayın.

9. Adil Ve Şeffaf Fiyatlar

Düğün paketi ve ödeme planı size tüm detayları ile gönderilecektir. Kaden Düğünlerinde profesyonel ve kişiye özel düğün planlayıcı hizmeti pakete dahildir. Zaten en önemli kararı verdiniz, gerisini bize bırakın!

Zaten en önemli kararı verdiniz, gerisini bize bırakın!
Calista Luxury Resort & Kaden Düğünleri - iki mükemmeliyetçi, büyük gününüzü kesinlikle nefes kesici kılmak için bir araya geliyor.


Turkuaz

Düğün Paketi

Mükemmel gününüz için ihtiyacınız olan her şey.


İnci

Düğün Paketi

Premium hizmetimiz her ayrıntıyla ilgilenir.


Safir

Düğün Paketi

En değerli anılarınız için nihai seçim.