Calista Lifestyle

Renkli ve neşeli

Calista Yaşam Tarzı

Calista Yaşam Tarzı en son haberleri, ödülleri ve önemli başlıkları bulacağınız lüksün cazibesini ve mutluluğu bir yaşam felsefesi olarak belirlemiş mini bir portaldır.

23 Nisan

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Calista Luxury Resort ’un geleneksel olarak düzenlediği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” şenliklerinde minikler Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bayramı gönüllerince kutladılar.

Çevre köy okullarında öğrenim gören yaklaşık 200 çocuğun öğretmenleri ile birlikte misafir edildiği etkinliğe otel misafirleri de yoğun ilgi gösterdi. DJ müziği eşliğinde başlayan şenliklerde; kurulan oyun parkı, çocukların en sevdiği lezzetlerden oluşan panayır büfesi, düzenlenen yarışmalar ve dağıtılan minik hediyeler ile renkli görüntüler yaşandı.

Daha sonra Calista sahnesinde Türk bayrakları ile İzmir Marşı’nı söyleyen minikler gün boyu süren balon atölyesi, Atatürk Korosu ve çeşitli aktiviteler ile bayramın tadını doyasıya çıkardılar.

otel puan

Calista Luxury Resort, Etstur tarafından misafirlerine yapılan memnuniyet anketinde sunduğu yüksek kaliteli hizmet, servis standartları ve konukseverliği ile " OTELPUAN 2018 Ödülü" ile onurlandırılmıştır.

russian prize

Calista Luxury Resort, Türk Rus Misafirperverlik formu tarafından Rus misafirlere karşı misafirperverlik ve sadakatli hizmetleri için “Altın Sertifika” ile onurlandırılmıştır.

Starway

Calista Luxury Resort, Coral Travel Starway tarafından dünya çapındaki misafirlerine yapılan memnuniyet anketinde sunduğu yüksek kaliteli hizmet, servis standartları ve konukseverliği ile " Top 100 World Best Hotels 2017 Ödülü" ile onurlandırılmıştır.

Ankara Film Festivali

Calista Luxury Resort 29. Uluslararası Ankara Film Festivali "Uzak Köşeler" bölümü resmi sponsoru olarak sanatı ve sanatçıyı destekliyor.

Film Festivali
opening

Calista Sports Center

Özdoğan Gruba ait Calista Luxury Resort bünyesinde yer alan Calista Sports Center futbol camiasının ünlü isimleri ile açılışını gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın BAK, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Dürüst, UEFA yönetim kurulu üyesi Servet Yardımcı, Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özdoğan, Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ ve futbol dünyasından önemli isimlerin katıldığı açılış töreni Calista Sports Center girişi önünde kurdele kesme töreni ile başladı.

Sonrasında geniş bir basın kitlesi eşliğinde tesisi gezen yöneticiler 1.500 m²’ lik kapalı alana sahip merkezde yer alan soyunma odaları, fitness center ve ofislerde incelemelerde bulundular.