Gourmet

Farklılığa imza atmak isteyenler için

Toplantı ve Balo Salonları

Kurumsal bir toplantı, bir sahil düğünü ya da temalı bir organizasyon. Calista ayrıcalığını banket ekibinin profesyonelliği ve her detayın titizlikle planlanmasıyla yaşayın.

Calista şıklığı ile hizmet veren ve istenirse üç parçaya bölünebilen Candor Balo Salonu ve fuayesi, farklı büyüklüklerde lansman, kokteyl, sempozyum ve workshoplara ev sahipliği yapan toplantı salonları ve denizin üzerinde romantik bir düğün için aradığınız tüm alternatifler farklılığa imza atmak isteyenleri bekliyor.

Profesyonel iş toplantıları ve özel organizasyonlar için konfor ve teknolojik altyapıyı bir arada sunan tesis kongreler, kurumsal toplantılar, lansmanlar, sempozyumlar gibi organizasyonlarda 40 m² ’den 1070 m² ’ye kadar değişen ölçülerde 4 adet toplantı salonu ve 408 m² ’lik fuaye alanı ile hizmet veriyor. Konusunda deneyimli banket ekibi ile her detayın titizlikle planlandığı organizasyonlar kurumsal toplantılarda güçlü bir etki bırakıyor.

CANDOR SALONU

3 eşit parçaya bölünebilen 1070 m² genişliğindeki Candor Salonu aynı anda 1250 kişiye kadar konuklarını ağırlıyor. Toplantı salonlarına lobi girişinden bağımsız geçiş ayrıcalığı ve kapalı otopark hizmeti de toplantı salonlarına özel sunulan ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

DAHA FAZLASINI GÖR

GORGONA

DETAYLAR
Medusa

MEDUSA

DETAYLAR

OKENAOS

DETAYLAR
Moviola

Sinema

MOVIOLA

DETAYLAR

DÜĞÜN

Calista'nın deneyimli banket ekibi ile hayalini kurduğunuz düğün gerçeğe dönüşüyor.

Wedding Just Married
Wedding Pier