stronger

Tatilde de zinde kalın!

Calista Sports & Health Community

Calista’nın yepyeni spor ve sağlık topluluğu ile Akdeniz’in muhteşem havası, denizin turkuaz tonları ve tatilin rahatlatıcı hissi bir araya geliyor.
Konusunda deneyimli ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak profesyonellerden oluşan “Kişisel Eğitmenler” ile eğlenceli, farklı ve etkili bir deneyim yaşayın! Gündelik hayatınızda sürdürdüğünüz spor programına tatilinizde de devam edin.

•Ücretsiz grup dersleri
•Kişiye özel antrenman programları
•Kişiye özel antrenman takvimi ayarlaması
•Kişisel talepler doğrultusunda uygun antrenmana yönlendirme ile hedeflere hızla ulaşılması
•Yaşam tarzı ve talepler doğrultusunda özel, sağlıklı ve kalorisi düşük menüler hazırlanması
•Eğitmenlerin motivasyonu ile yüksek performans

Sınırları olmayan, zamandan bağımsız bir yolculuk…

Gün Doğumu Yoga

Akdeniz’i karşınıza alarak muhteşem fıstık çamları arasında meditasyonun keyfini çıkarın!
Yeni güne enerjik ve zinde başlamak için nefes çalışmaları, güneşi selamlama hareketleri ile ısınma, asanalar ve mudralar eşliğinde bedeninizle ruhunuz arasındaki kusursuz dengeyi keşfedin.

yoga

Yepyeni bir “siz” yaratmanın en hızlı yolu…

Pilates

Vücudunuzu şekillendirin, gücünüzü artırın ve iyi hissedin!
Güneşli güzel bir günde kısa bir antrenmanla denge, duruş, güç, esneklik kazanın ve vücudunuzu şekillendirin.

Pilates

Duyularınızı yeniden şekillendirin…

Meditasyon

Günlük hayatın telaşından ve hareketliliğinden uzaklaşın, nefes egzersizleri ile stresin üstesinden gelin!
Basit bir 15 dakika ile bile zihninizi anlayıp pozitifliğe ve mutluluğa odaklanın. Meditasyon sayesinde gün içerisinde yaşam kalitenizi artırıp iç huzuru ve dengeyi yakalayın.

Meditation

Dünya ile aranızda köprü kurun…

Bisiklet Turu

Telefon yok, bilgisayar yok, duvarlar yok. Önünüzde sadece uzayıp giden bir yol ve muhteşem manzaralar var. Bisiklet sürerek sadeliğe dönün ve dış dünya ile aranızda hoş bir bağlantı kurun. Hem keşfedin hem de doğal güzellikleri kendi gözlerinizle inceleyin.

Cycling Tour

Yeni ve eğlenceli bir yaşam tarzı deneyin…

Sopalar İle İskandinav Yürüyüşü

Vücudunuzun üst bölgesini şekillendirin, omuzlarınızı, sırtınızı ve bacaklarınızı çalıştırıp kalbinizi güçlendirin ve kilo verin! Yaş ve cinsiyet fark etmeden yürüyüş için özel tasarlanmış sopaları kullanarak ister deniz ve dağlara ister dik yamaçlara yapacağınız egzersiz ile saatte 500 kaloriden fazlasını harcayın.

Nordic Walking

Meydan okumayı sevenler için…

Kick Boks

Dayanıklılığınızı artırın ve bedeninizi harekete geçirin! Gücünü ve güvenini dengede tutmak isteyenler boksun yumruklarının karatenin tekmeleriyle buluştuğu Kick Boks ile hem eğleniyor hem de zihnini odaklamayı öğreniyor.

kickboxing

Güç, hız ve denge arayanlara özel…

Crossfit

Nabzınızı yükseltin, yağ yakın ve atletik bir postüre sahip olun! Tüm vücudu etkileyen bir egzersiz ile kısa sürede sonuç almak isteyenler için metabolizma hızını artıran ve son zamanların en popüler sporu CrossFit, sıkı ve fit bir bedene sahip olmak isteyenlerin ortak tercihi.

crossfit

4 dakikada mucizeler yaratan program…

Tabata

Meydan okuyun ve zoru başarın! 1 saat koşu bandında egzersiz yapmaya eş değer kalori harcatan Tabata için yapmanız gereken tek şey koşu, ip atlama veya bisiklet gibi bir kardiyo aktivitesi seçmek veya vücut ağırlığınız ile elinizden geldiğince sınırlarınızı zorlamak.

tabata

Kas ve kalp sağlığına özen göstermenin popüler yolu…

Trx

Yağ yakın, direncinizi artırın ve limitlerinizi zorlayın! Fitness yolculuğuna yeni başlamış olanlar ya da zirveye doğru ilerlemek isteyenler TRX’ten vazgeçmiyor. 7 basit hareketle bile daha iyi hissetmek ve daha enerjik olmak mümkün.

TRX

Yer çekimine karşı koymak isteyenlerin tercihi…

Kangoo Jumps

Rebound sistemi sıçrama egzersizleri ile selülit ve toksinlere elveda deyin! Dünyanın en eğlenceli fitness kardiyo programı Kangoo Jumps ile cildinizi gençleştirin, eklem ve omurganızı güçlendirip enerjinizi yükseltin.

Kangoo Jumps

Danstan daha fazlası…

Zumba

Latin esintileri, dans ve aerobik figürleriyle eğlenin ve kilo verin! Müzik ve temponun buluştuğu dinamik ve keyifli bir ortamda Zumba ile kaslarınızı sıkılaştırın ve saatte 800 kalori harcayarak koordinasyon becerinizi artırın.

Zumba

Havuzda* bisiklete binme ayrıcalığı…

Aqua Spinning

Sıkılaşın, selülitlerinizden ve fazla kilolarınızdan zorlanmadan kurtulun! Son zamanların çok konuşulan trendi aqua cycling ile su içerisine yerleştirilen özel bisiklet sayesinde suyun masaj etkisi ile arının, sıkılaşın ve tüm gözleri üzerinize çevirin.
*Yüzme bilmeyi gerektirmez.

Aqua Spinning

Fitness’ın en keyifli hali…

Aqua Jumping

Havuz içerisinde yer alan trambolin üzerinde hareketli müzikler eşliğinde zıplayın ve kalori harcayın! Kafa ve omuzların açıkta kaldığı bu egzersiz herkes için uygundur. Kaslarınızı eğitip dayanıklılığınızı artırırken dengenizi koruyun ve stresinizi azaltın. Suyun itme gücü kilo kaybına neden olur ve fazla kiloların hızla atılmasını sağlar.

Aqua Jumping

İhtiyacınız olan tek şey mayonuz…

Su Jimnastiği

Suyun kaldırma gücü ile beden ağırlığınızdan kurtulun, yüksek kalori harcayın ve sonsuz sayıda hareketi kolaylıkla gerçekleştirin! Özellikle hareket kabiliyeti kısıtlı olan; menisküs, bel fıtığı ve boyun fıtığı rahatsızlığı bulunan kişilerin rahatlıkla yapabileceği bir aktivite olan su jimnastiğine her yaştan kişinin keyifle katılması mümkündür.

Aqua Gym

Müziğin ritmine kulak verin…

Step-Aerobik

Step-Aerobik; müzik eşliğinde, tempolu açma-germe hareketlerinden oluşan bir spordur. Eğlenceli bir atmosferde spor yaparken zevkli vakit geçirebilirsiniz. Step-Aerobik yaparak; kilo verme, kilo alma, kondüsyon kazanma amaçlı faaliyetleri eğlenerek gerçekleştirebilir, stresinizi atabilirsiniz.

Step