Sports

Spor yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Spor

Günlük hayatında devam ettiği spor rutini tatilde de sürdürmek isteyenler ya da aradığı vakti bulamayıp yeni bir başlangıç yapmak isteyenler Calista Luxury Resort’un kapsamlı spor aktiviteleri ile sağlıklı ve fit kalıyor.

Calista Sports and Health Community bünyesinde yer alan birebir dersler veya grup aktiviteleri, fitness merkezi, futbol sahası, tenis kortları, basketbol sahası, su sporları gibi sayısız aktiviteden birini seçin ve eğlenceye başlayın!

fitter

Calista Sports and Health Community

Calista’nın yepyeni spor ve sağlık topluluğu ile Akdeniz’in muhteşem havası, denizin turkuaz tonları ve tatilin rahatlatıcı hissi bir araya geliyor.

Konusunda deneyimli ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak profesyonellerden oluşan “Kişisel Eğitmenler” ile eğlenceli, farklı ve etkili bir deneyim yaşayın!

Gündelik hayatınızda sürdürdüğünüz spor programına tatilinizde de devam edin.

Golf

Calista Luxury Resort, ılıman iklimi sayesinde yıl boyunca uluslararası niteliklere sahip golf oyuncularına ev sahipliği yapan aşlaşmalı kulüpleriyle günün her saati golf hizmeti sunuyor.

Golf

Su Sporları

Suyun büyülü dokunuşlarını Parasailing'den rüzgar sörfüne jet ski'den banana'ya kadar adrenalin dolu aktivitelerle hissedin.

Water Sports

Tenis

Calista kortlarında heyecan verici anlara sınır yok! Hem amatörleri hem de profesyonelleri ağırlayan 4 clay ve 1 sert zeminli gece aydınlatmasına sahip tenis kortları eğlenceli karşılaşmalara ev sahipliği yapıyor.

tennis 2

Plaj Voleybolu

Calista Luxury Resort’ un deniz manzaralı 2 adet plaj voleybolu sahası dostça rekabete ve turnuvalara ev sahipliği yapıyor.8 m x 16 m ölçüsünde, erkekler için 2.43 m-kadınlar için 2.24 m file uzunluğu bulunan, 1.80 m anten uzunluğunda, 0 numara kum ile dizayn edilmiş voleybol sahalarında yaklaşık 30 cm kum kalınlığı bulunmaktadır.

Beach Volley
Calista Sports Center icon-play

Calista Sports Center

Nefes kesen futbol müsabakalarına ev sahipliği yapan Calista Sports Center, bünyesinde yer alan Uluslararası Futbol Birliği (FIFA) standartlarında 3 adet saha ile kapılarını futbol kulüplerine açtı.