Muhteşem havuzlar ve ötesinde deniz

Plaj ve Havuzlar

Aradığınız ister sessizlik ister eğlence olsun Calista plajında keyif dolu bir gün geçirmemeniz imkansız. Ayaklarınızın altında altın sarısı kumlar ufalanırken Akdeniz'in parlak ışıklarını teninizde hissedeceksiniz. Gün boyunca kitabınızı okuyun, çocuklarınızla kumsalda oynayın ya da hareketli ritimlerin başrolde olduğu bir plaj partisine katılın. Seçim yalnızca sizin...

250 m uzunluğunda biri VIP olmak üzerekonumlanmış iki adet iskele, farklı büyüklüklerde 8 adet havuz, şezlonglar, şemsiyeler, pavilyonlar, berrak ve tertemiz bir deniz, sahil keyfine ortak olan iskeledeki bar ve snack restaurantlar ile yeşilin ve mavinin tüm tonlarını kucaklayın.

Ana Havuz

Calista'nın merkezinde yer alan ana havuz, serinletici bir mola isteyenleri suyun enerjisi ile buluşturuyor. (3.800 m² - 140 cm derinlik)

Yarı Olimpik Havuz

Profesyonel yüzücülerin tercihi Calista Luxury Resort'ta yer alan yarı olimpik yüzme havuzu. (310 m² - 185 cm derinlik)

Heated Pool

Isıtmalı Havuz

İlkbahar ve kış aylarında ısıtmalı açık havuz keyfi ile doğanın ve yüzmenin tadını çıkarın. (115 m² - 140 cm derinlik)

Kids Pool

Çocuk Havuzları

Çocuklar için özel dizayn edilmiş açık ve kapalı havuzları ile Calista'da minikler çok mutlu, 5 adet kaydırağın yer aldığı su parkı ise adrenalinin zirve noktası. (115 m² - 30 cm derinlik / 25 m² - 30 cm derinlik)

Indoor Pool

Kapalı Havuz

Yetişkinler için SPA merkezinde yer alan kapalı havuz sıcak bir ortamda yüzme keyfi sunuyor. (300 m² - 110 cm derinlik)

Su Kaydırakları

5 farklı kaydırak ile Calista Luxury Resort su parkında eğlencenin en heyecanlı halini yaşayın.

Jetty

İskele

Denizin üzerinde yer alan 2 iskelede tatlı esintiler eşliğinde hayallere dalın ve güneşin keyfini doyasıya çıkarın.

Plaj

Calista plajının şık atmosferinde dalga seslerini dinleyin, denizin turkuaz tonlarının tadını çıkarın ve iç huzurunuzla aranızda bir köprü kurun.

Pavillion

Pavilyonlar

VIP iskelenin yanı başında yer alan pavilyonlar villa misafirlerine ücretsiz hizmet sunarken, diğer oda tiplerinde konaklayan misafirlere de ekstra ücret karşılığında hizmet vermektedir. Günboyu soğuk içecek ve meyve ikramları ile ferahlayın ve güneşin keyfini çıkarın.