n-leo1
n-leo2
n-leo3
n-leo4
n-leo5
n-leo6
n-leo7
n-leo8
n-leo9
n-leo10

Villa Leo

1500 m²’lik bir alanda 9 yatak odası, özel havuz, hobi salonu, yemek salonu, çalışma odası, sinema salonu, mutfak ve özel SPA (Türk hamamı, sauna, jakuzi, masaj hizmeti, terapi ve bakımlar), butler hizmeti, ütü ve ütü masası, çelik kasa, tartı. Ücretsiz kablolu / kablosuz internet bağlantısı, mini bar.
Giriş günü ücretsiz kırmızı / beyaz şarap ve zengin meyve tabağı.

KEŞFET

1.Ünite

Giriş Katı: Sekreterya, 32 inch LCD TV’li 2 yatak odası (French Bed), 2 yatak odası (Twin Bed), jakuzili, duşa kabinli ve WC’li 4 banyo, balkon. Alt Kat: 55 inch LED TV’li oturma odası, yemek odası, ev sinema sistemi, bekleme salonu, çalışma odası, antre, bar, teras ve özel havuz.

Leo 14

2.Ünite

Giriş Katı: 32 inch LED TV’li 4 yatak odası (French Bed), jakuzili, duşa kabinli ve WC’li 4 banyo, teras. Alt Kat: Mutfak, bar, 32 inch LED TV’li lobi, oyun odası, 2 adet depo, teras.

Leo 12

Ünite 3

Giriş Katı: Oturma odası ve yemek odası, 55 inch LED TV’li King yatak odası (French Bed), jakuzili, duşa kabinli, WC’li banyo ve balkon. Alt Kat: VIP SPA (sauna, hamam, buhar banyosu, jakuzi, şok havuzu, masaj odaları ve dinlenme odası), fitness center, duş, WC ve teras.

Leo 13
Butler

Butler Servisi

•Konukların isteği doğrultusunda bagajların elbise dolabına yerleştirilmesi
•Gardrop giysi düzeni, yıkama, ütüleme ve basit tamirat
•Plaj ve havuz hizmetleri, tüm yiyecek ve içecek servisleri, bilgisayar-internet ve sekretarya hizmeti, otel içi ve otel dışı istenilen rezervasyonların gerçekleştirilmesi, özel gün organizasyonu
•İsteğe bağlı olarak villada konaklama veya iletişimi özel direk telefon aracılığıyla sürdürme
•Otel dışında yapılacak turlarda talebe istinaden konuklara refakat etme