sushi sushi

Unutulmaz tatlara yolculuk

Restoranlar

Yetenekli şeflerin ellerinden çıkan sihirli tatlar tüm duyulara hitap ederek konukları lezzetli bir yolculuğa davet ediyor.

Uluslararası lezzetlerin adresi

Bellum Restaurant

Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde Bellum Restaurant, Türk ve dünya mutfaklarından özenle hazırlanmış bir seçkiyi açık büfe sunumlarıyla buluşturuyor.

La Carne

Güney Amerika Mutfağı

La Carne A’ la Carte Restaurant

Güney Amerika'nın baharatlı mutfağı ile gastronomi La Carne'nin otantik ambiyansında bir araya geliyor. Taze nane yapraklarıyla hazırlanan ve “Rodizio" servisi ile devam eden bir Caipirinha kokteyli ile akşama başlayıp, gece boyunca sıcak Latin rüzgarlarının tadını çıkarın. 

Deniz Ürünleri

More A’ la Carte Restaurant

Akdeniz'in taptaze deniz ürünleri, zengin balık seçenekleri ve lezzetli mezeleri More Restaurant'ın keyifli bahçesinde seçkin sunumlarla buluşuyor.

Türk ve Osmanlı Mutfağı

Turca A’ la Carte Restaurant

Nesilden nesile geçen, ünü dünya çapına yayılmış Türk ve Osmanlı mutfağından geleneksel tatların yanı sıra muhteşem lezzetiyle "Kuyu Kebabı" Turca Restaurant misafirlerini bekliyor. Öğle atıştırmalıklarını A' la Carte sunumlarla birleştiren Turca Snack ise 12.30-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Uzak Doğu Mutfağı

Sakura A’ la Carte Restaurant

Asyalı şefler tarafından hazırlanan egzotik tatlar, Uzak Doğu mutfağına özgü teppanyaki sunumlar ve showlar Sakura Restaurant'ın dingin ortamında buluşuyor. VIP odası bulunan restaurant özel kutlamalara ve iş yemeklerine de ev sahipliği yapıyor.

İtalyan Mutfağı

Timo A’ la Carte Restaurant

Klasik İtalyan mutfağının benzersiz lezzetlerinden oluşan zengin menüsü, muhteşem makarnaları, çıtır pizzaları ve zengin şarap seçkisi ile Timo; zarif atmosferinde konuklarını ağırlıyor.

Uluslararası Lezzetler

Elegance VIP A' la Carte Restaurant

Yedi kıtadan sayısız lezzetin sunulduğu Elegance Restaurant kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde villa misafirlerine ücretsiz hizmet veriyor. Diğer oda tiplerinde konaklayan misafirler ise ücretli rezervasyon yaparak bu keyifli atmosferi deneyimleyebiliyorlar. Sınırlı sayıda müsaitlik doğrultusunda rezervasyon alınmaktadır.