drink
Brezza Bar

Barlar

İster lobby'nin konforlu ortamında bir fincan kahve, ister iskele üzerinde serinletici bir kokteyl... Calista'nın birbirinden farklı konseptlerde hizmet veren 8 barından birinde ilk yudumu aldığınızdan itibaren yaşayacağınız haz Calista'nın kendine özgü bir simgesi adeta.

White ve Black Bar

Lobby'de piyano eşliğinde yerli ve yabancı içeceklerin servis edildiği White ve Black Bar, keyifli ve konforlu atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor. Bu barlara uğramışken bir fincan Cappuccino'nun yanında Calista'ya özgü acı badem kurabiyesinin lezzetini mutlaka deneyimleyin. (08.00-00.00)

Blue Bar

Calista'nın kalbinde ve havuzların ortasında yer alan keyifli atmosferi ile Blue Bar; sunduğu sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra traşlanmış buz ile hazırladığı donmuş kokteyllerle de misafirlerin ilgi odağı. (09.00-00.00)

Cool Bar

Cool Disco içerisinde yer alan bar, dünya müzikleri eşliğinde dans ederken yerli ve yabancı içecek seçenekleri ile eğlencenize ortak oluyor. (23.30-02.30)

Brezza Bar

Masmavi denizin tam ortasında uzanan iskele üzerinde yer alan Brezza Bar'da ister ay ışığı altında şarabınızı yudumlayın ister Akdeniz güneşinin ışıltılarını teninizde hissederken ferahlatıcı bir kokteyl molası verin. (10.00-00.00)

Deep Bar

Deep Bar

Deep Bar eğlence programları öncesinde, tropikal meyve kokteylleri ve canlı müzik eşliğinde vakit geçirip kendini gecenin ritmine hazırlanmak isteyenlerin buluşma noktası... (17.00-00.00)

Beach Bar

Deniz ve plaj keyfini ferahlatıcı içecekler ve soğuk sandviç çeşitleri, kumpir, mısır gibi kezzetli atıştırmalıklar ile süsleyen Beach Bar, sahilde hizmet vermektedir. (Bar kısmı 10.00-18.00 saatleri arasında açıktır)

Vitamin Bar

Callos Vitamin Bar

Sağlıklı bir alternatif arayanlar için SPA içerisinde yer alan Callos Vitamin Bar taze sıkılmış meyve suları, bitki çayları ve kahvelerden oluşan seçkisi ile fitness veya SPA'dan sonra keyifle dinlenebileceğiniz bir mola için sizi bekliyor. (10.00-20.00)

Jazz Bar

Canlı müzik konserleri ve çeşitli aktiviteleri ile Jazz Bar'da sevdiklerinizle keyifli bir geceye devam edin ve notaların uyumuna tanık olun. (00.00-08.00)