Calista'da Her Çocuk Özeldir

Calhippo Çocuk Kulübü

Calista Luxury Resort Calhippo Çocuk Kulübü, konusunda uzman farklı yaş grupları için özel hizmetler ile eğlence, heyecan ve mutluluğu bir araya getiriyor. Gölgeli çocuk plajından mini trene, özel çocuk menülerinden bebek bakıcısı servisine kadar her detay çocuklar ve aileleri için tasarlandı.

Her yaş için uygun aktivite ve eğlence programı ile Calhippo Çocuk Kulübü 0-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Oyun odaları, uyku odası, çocuk büfesi (herhangi bir koruyucu veya renklendirici olmadan organik ürünlerle hazırlanan yiyecek ve içecekler), sinema, banyo / tuvalet ve açık hava oyun parkı 4 yaş ve üzeri tüm çocukları ağırlamaktadır.Sömestr Tatilinize Çok Şey Dahil…

17 Ocak - 02 Şubat 2020 tarihleri arasında çocuklarınızın hayatına çok şey katmaya hazır mısınız?
Isıtmalı açık havuzda, açık havada yüzme imkanı ile eğlenceli bir gündüzün ardından uzakdoğu ve İtalyan A’la Carte Restaurantında ailece unutulmaz anlar yaşamaya davetlisiniz.

* Check in sırasında çocukların çok seveceği tatlı ikramları,
* 2 çocuk 0-11,99 yaş ücretsiz konaklama imkanı,
* Minimum 5 gece konaklamalarda 1 kez A’la Carte Restaurantlardan yararlanma imkanı,
* Vip transfer hizmetlerinden % 30 indirimli yararlanma imkanı...

Gün Boyunca Çocuk Misafirlere Özel...

* Dj’ Lik Kursları
* Sinema Seansları
* Futbol & Basketbol Turnuvaları
* Dans Kursları
* Karaoke
* Bowling Turnuvası
* Nerf Ve Dart Turnuvaları
* Playstation Turnuvaları
* Özel Disco Partileri
* Boks Dersleri
* Kişisel Gelişim Programları
* Birçok Spor Ve Eğlence Aktivileri
* Su Cimnastiği
* Mini Disco Ve Özel Şovlar

Yetişkinlere Çok Şey Dahil Hissiyatında Ayrıcalıklar
* Spa Center harcamalarında %20 indirim
* Profesyonel eğitmenler eşliğinde Calista Spor Akademisi etkinlikleri
* Akşamları canlı müzik ve eğlence programları ve her şeye çok şey dahil anlar için sizleri Calista Luxury Resort’te bekliyoruz!

PASKALYA YUMURTA AVI

• Yumurta Boyama • Nerf • Playbarn • At Turu • Sahilde Volkan
• Tavşan İle Tren Turu • Futbol • Slack Line • Yüz Boyama • Yumurtanın Peşinde • Balon Dart
• Madalya Oyunu • Piknik • Bardak Basket Madalya Oyunu

Babies

1-3 yaş

Calhippo Bebekleri

1-3 yaş bebeklerin faydalanabileceği “Calhippo Bebekleri” konsepti ailelerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunuyor. Ücretsiz organik mamalardan, ebeveynlerin mama hazırlamak için kullanacağı mutfak ve gerekli donanımlara, alt değiştirme ünitesinden elektronik oyuncaklara kadar her türlü detay çocuk kulübünde yer alıyor. Ebeveynlerin gözetiminde sunulan aktivitelerin yanı sıra, çocuk bakımı üzerine profesyonel eğitim alan uzmanlar eşliğinde ücretli bebek bakıcılığı hizmeti verilmektedir. Bu sayede minikler harika vakit geçirirken, aileler de konforlu ve güvenli bir tatilin keyfini yaşamaktadırlar.
*Bebek bakıcılığı hizmeti için bir gün önce rezervasyon yaptırmak gereklidir.

4-7 Yaş

Calhippo Minies Grup

4-7 yaş arasındaki minikler macera ve mutluluğu çocuk klübünün özel aktivite ve eğlence programları ile yaşıyor. Eğitici ve öğretici sosyal aktiviteler, plajda özel oyun alanı, çocuk klübünde dış oyun alanı, el işi ve yetenek kursları, spor ve havuz oyunları ile küçük misafirlerimiz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Maxies

8-12 Yaş

Calhippo Maxies Grup

8-12 yaş grubundaki çocuklar gün boyu süren aktiviteler ile hem eğleniyor hem öğreniyor. Çeşitli spor aktiviteleri, el işleri, sinema, yüzme ve ödüllü yarışmalar Calhippo Maxies Grup’ta yer alıyor.

Teen age

13-17 Yaş

Teen Grup

13-17 yaş grubunda yer alan gençler de Calista Luxury Resort tarafından unutulmadı. Tatilde kendi yaşıtları ile tanışmaları ve sosyalleşmeleri için spor ve ekip çalışmasına yönelik faaliyetler gün boyu gençlerin hizmetinde.

aile

Ebeveynler için

Ebeveynler için tatilde konfor ve gerekli malzemeleri temin eden Calista Luxury Resort, misafirlerin extra bagaj taşımaması için; sterilizator, şişe ısıtıcı, mikrodalga fırın, meyve sıkacağı, blender, buzdolabı (çocuk kulübünde kullanıma hazır), çocuk sandalyesi (tüm restoranlarda), lazımlık, bebek karyolası, fileli bebek küveti, araç koltuğu (istek üzerine), su ısıtıcısı (tüm odalarda) vb. ekipmanları ücretsiz olarak ailelerin kullanımına sunuyor.