Geleceğin Futbol Yıldızları Yaz Tatilinde Calista'da Yetişiyor!

____________
* Sinan Kaloğlu Futbol Akademisi 16 Temmuz - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında
Calista Luxury Resort otel içindeki Futbol sahasında gerçekleşecektir.
* Futbol okulu 6-16 yaş arası çocuklara özeldir.
* Paket programda Min 5 gün olarak antrenmanlar gerçekleşecektir.
* Antrenmanlar eski Milli takım oyuncusu Sinan Kaloğlu tarafından gerçekleşecektir.
* Programın katılımcı sayısı limitlidir.
* Katılımcılara ücretsiz olarak Calista Luxury Resort antrenman takımı (şort, forma ve tozluk) verilecektir.
* Sinan Kaloğlu Akademisin tarafından katılımcılara sertifika verilecektir.

** Sinan Kaloğlu futbol Akademisi ücretli bir hizmet olup 'her şey dahil' konseptine dahil değildir.

5 Günlük Kurs Ücreti:
200 Euro* Calista Luxury Resort misafirleri için.
250 Euro* Diğer oteller ve dış katılımcılar için.
* Aynı aileden ikinci çocuk için %20 indirim uygulanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için ve rezervasyon için + 90 530 232 35 37 Telefon & Whatsap dan bize ulaşa bilirsiniz.

Calista'da Her Çocuk Özeldir

Calhippo Çocuk Kulübü

Calista Luxury Resort Calhippo Çocuk Kulübü, konusunda uzman farklı yaş grupları için özel hizmetler ile eğlence, heyecan ve mutluluğu bir araya getiriyor. Gölgeli çocuk plajından mini trene, özel çocuk menülerinden bebek bakıcısı servisine kadar her detay çocuklar ve aileleri için tasarlandı.

Her yaş için uygun aktivite ve eğlence programı ile Calhippo Çocuk Kulübü 0-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Oyun odaları, uyku odası, çocuk büfesi (herhangi bir koruyucu veya renklendirici olmadan organik ürünlerle hazırlanan yiyecek ve içecekler), sinema, banyo / tuvalet ve açık hava oyun parkı 4 yaş ve üzeri tüm çocukları ağırlamaktadır.

Babies

1-3 yaş

Calhippo Bebekleri

1-3 yaş bebeklerin faydalanabileceği “Calhippo Bebekleri” konsepti ailelerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri sunuyor. Ücretsiz organik mamalardan, ebeveynlerin mama hazırlamak için kullanacağı mutfak ve gerekli donanımlara, alt değiştirme ünitesinden elektronik oyuncaklara kadar her türlü detay çocuk kulübünde yer alıyor. Ebeveynlerin gözetiminde sunulan aktivitelerin yanı sıra, çocuk bakımı üzerine profesyonel eğitim alan uzmanlar eşliğinde ücretli bebek bakıcılığı hizmeti verilmektedir. Bu sayede minikler harika vakit geçirirken, aileler de konforlu ve güvenli bir tatilin keyfini yaşamaktadırlar.
*Bebek bakıcılığı hizmeti için bir gün önce rezervasyon yaptırmak gereklidir.

4-7 Yaş

Calhippo Minies Grup

4-7 yaş arasındaki minikler macera ve mutluluğu çocuk klübünün özel aktivite ve eğlence programları ile yaşıyor. Eğitici ve öğretici sosyal aktiviteler, plajda özel oyun alanı, çocuk klübünde dış oyun alanı, el işi ve yetenek kursları, spor ve havuz oyunları ile küçük misafirlerimiz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

Maxies

8-12 Yaş

Calhippo Maxies Grup

8-12 yaş grubundaki çocuklar gün boyu süren aktiviteler ile hem eğleniyor hem öğreniyor. Çeşitli spor aktiviteleri, el işleri, sinema, yüzme ve ödüllü yarışmalar Calhippo Maxies Grup’ta yer alıyor.

Teen age

13-17 Yaş

Teen Grup

13-17 yaş grubunda yer alan gençler de Calista Luxury Resort tarafından unutulmadı. Tatilde kendi yaşıtları ile tanışmaları ve sosyalleşmeleri için spor ve ekip çalışmasına yönelik faaliyetler gün boyu gençlerin hizmetinde.

aile

Ebeveynler için

Ebeveynler için tatilde konfor ve gerekli malzemeleri temin eden Calista Luxury Resort, misafirlerin extra bagaj taşımaması için; sterilizator, şişe ısıtıcı, mikrodalga fırın, meyve sıkacağı, blender, buzdolabı (çocuk kulübünde kullanıma hazır), çocuk sandalyesi (tüm restoranlarda), lazımlık, bebek karyolası, fileli bebek küveti, araç koltuğu (istek üzerine), su ısıtıcısı (tüm odalarda) vb. ekipmanları ücretsiz olarak ailelerin kullanımına sunuyor.